Gå til innholdet

Kontakter Smarthub

Kontaktinformasjon og våre konktaktpersoner

SMARTHUB AS 

Enenvegen 2A
6416 Molde
 

Tlf. 91 392 101
E-post: post@smarthub.no
 

Org.nr. 999574122


Kontaktpersoner
stein_10
            
 

Stein Bergheim

Styreleder Smarthub AS
Leder styringsgruppen SmartStrøm
Nordvest

 

stein.bergheim@nvn.no

Telefon: 70 27 35 13

 
Svein_10
                        
 

Svein Ivar Morsund       

Prosjektleder SmartStrøm Nordvest 
Daglig leder Smarthub AS 
Prosjektleder utrulling

                    

svein.morsund@smarthub.no
Mobil: 926 05 710

 

Heidi_10
 

Heidi Cathrine Thomassen

Assisterende prosjektleder Smartstrøm Nordvest

heidi@smarthub.no
Mobil: 913 92 101



     
finnarne_10
                     
 

Finn Arne Gravdehaug

Prosjektleder MDM/teknisk sjef Smarthub AS


finn@smarthub.no

Mobil: 971 78 006

     

per_10

                   
 

Per Bjørkedal

Prosjektleder måler og tjenester 


       

per@smarthub.no
Mobil: 915 84 045

     
nilspetter_10   

Nils Petter Skjegstad

Innkjøp og kontraktsoppfølging         


nils@smarthub.no
Mobil: 900 42 635

     
 Mona_10
                   
 

Mona Thomassen

Kommunikasjonsansvarlig


mona.thomassen@smarthub.no
Mobil: 465 00 447